"ENERGAS" Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Warszawska 2
07-410 Ostrołęka
tel.(029) 769-31-58
(029) 760-08-83
fax.(029) 760-08-83 wew. 22

Godziny otwarcia:
pn-pt:7.00 - 18.00
sob:7.00 - 14.00
 
O FIRMIE

    Firma "ENERGAS" działa na polskim rynku budowlanym od 2004 roku w branży instalacyjno-sanitarnej. Zdobyte doświadczenie oraz fachowa wiedza techniczna w latach  1990-2004 w Firmie: Zakład Instalacji Sanitarnych Janusz Ochenkowski pozwala nam wyjść naprzeciw wszelkim oczekiwaniom klienta.
Od chwili powstania Firma "ENERGAS" sukcesywnie rozszerza swoją ofertę.
Firma "ENERGAS" zajmuje się sprzedażą hurtowo-detaliczną materiałów instalacyjnych, a także montażem i projektowaniem technologii grzewczych, wodno-kanalizacyjnych oraz gazowych. Założeniem Przedsiębiorstwa Inżynierii Sanitarnej „ENERGAS” jest zaopatrywanie firm handlowych, instalacyjnych i inwestorów w materiały instalacyjne, sanitarne oraz z zakresu techniki grzewczej , a także profesjonalne świadczenie usług instalatorskich systemów sanitarnych i grzewczych.
Proponowany w tej dziedzinie szeroki asortyment wysokiej jakości pozwala na kompleksową obsługę inwestycji wodociągowych, kanalizacyjnych i gazowych.
    

       Obecnie Firma "ENERGAS" regularnie dostarcza wyroby znanych, cenionych producentów zarówno na inwestycje jak i do salonów łazienkowych, oraz sklepów hydraulicznych w centralnej Polsce. W tym zakresie współpracujemy z takimi firmami jak PURMO, ACV, VAILLANT, SOTRALENTZ, BORYSOWSKI, WAVIN, PROFIL itp.
Strategicznym założeniem firmy jest wprowadzanie i upowszechnianie nowoczesnych technik i technologii.
Przedsiębiorstwo dysponuje potencjałem umożliwiającym dalszy rozwój, a co za tym idzie posiada możliwości rozszerzenia współpracy z firmami polskimi.
Copyright 2007 Energas :: Realizacja CYBERMEDIA