O nas

ATRAKCYJNA OFERTA ORAZ ZESPÓŁ ZAANGAŻOWANYCH PROFESJONALISTÓW

Energas to rodzinna firma z wieloletnią tradycją działającą w branży instalacyjno-sanitarnej. Firma została założona w 2005 roku. Od początku działalności przyjęliśmy najwyższe standardy usług oraz postawę kreatywnego poszukiwania najlepszych rozwiązań dla Twojego domu.

Zdobyte doświadczenie oraz fachowa wiedza pozwala nam na ciągły, dynamiczny rozwój, a nowoczesne technologie i troska o najwyższą jakość sprawiają, że stale poszerzamy sieć współpracy.

Od chwili powstania ENERGAS sukcesywnie rozszerza swoją bogatą ofertę. Zajmujemy się sprzedażą hurtowo-detaliczną materiałów instalacyjnych, a także montażem i projektowaniem technologii grzewczych, wodno-kanalizacyjnych oraz gazowych. Założeniem naszego przedsiębiorstwa jest zaopatrywanie firm handlowych, instalacyjnych i inwestorów w materiały instalacyjne, sanitarne oraz z zakresu techniki grzewczej. Świadczymy także profesjonalne usługi instalatorskie.

W dziedzinie instalacji i technologii posiadamy największy wybór asortymentu w regionie. Nasze najwyższej jakości produkty pozwalają nam na kompleksową obsługę inwestycji wodociągowych, kanalizacyjnych i gazowych.

Obecnie nasza firma regularnie dostarcza najlepsze wyroby znanych i cenionych producentów, zarówno do salonów łazienkowych, sklepów hydraulicznych, studiów aranżacji wnętrz jak i pod duże inwestycje w całej centralnej Polsce. W tym zakresie współpracujemy z najlepszymi.

Naszym strategicznym i założeniem jest wprowadzanie i upowszechnianie innowacyjnych technik i technologii opartych na najnowszych zdobyczach inżynierii i mechaniki.

Technologia, którą ciągle udoskonalamy pozwala nam osiągnąć niemożliwe do tej pory rozwiązania. Marka Energas charakteryzuje nowoczesność, funkcjonalność oraz najwyższą jakość. Nasze produkty i usługi kształtują domy i mieszkania, tworzą nową, lepszą jakość dla Twojej przestrzeni życiowej. Dlatego właśnie jesteśmy najlepsi.